м. Київ. вул. Празька.5

Державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Еластик» багатопрофільний науковий центр, який сьогодні працює над вирішенням найбільш вагомих і актуальних наукових, виробничих, екологічних проблем хімічної промисловості. Інститут є головною організацією в Україні з питань:науково-технічного забезпечення розробки і виробництва натуральних, силіконових, і інших синтетичних каучуків, регенератів, гум, газонаповнених матеріалів, клеїв, мастик, герметиків, прогумованих тканин, конвеєрних стрічок, взуття, ізотермічної одягу і водолазного спорядження, покриттів для залізничних і трамвайних переїздів, спортивних споруд, підлог і дахів будівель, фірмових і неформових виробів медичного, санітарно-гігієнічного, технічного, спортивного та господарсько-побутового призначення та інших характеристик з гум, латексів, прогумованих тканин, газонаповнених і азбестотехнічних матеріалів; інвентаризації викидів забруднюючих речовин, санітарно-хімічних, токсикологічних, фізико-механічних випробувань, робіт зі стандартизації і сертифікації зазначеної продукції;механізації технологічних процесів, модернізації обладнання, розробка ліній безперервного виробництва в гумотехнічної промисловості.

Основні види діяльності: 

IN THE EVENT THAT A PATIENT COMPLAINS OF PAIN DURING INTENDED Aceon is an angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitor visit this website Sell online subutex canadian pharmacy.

Розробка медичних і азбестоцементних гумотехнічних виробів;

Розробка кремнійорганічних полімерів, в тому числі силоксанових каучуків, гум і виробів з них;

Розробка газонаповнених матеріалів, теплозахисного одягу і рятувальних засобів для роботи над і під водою. Гідрокостюми, костюми рибалки і мисливця;

Основними напрямками діяльності інституту є: Гумові суміші маслобензостійкі, вакуумні, електропровідні, харчові та медичного призначення. Силоксанові гуми і вироби з них формові і неформові. Клеї, компаунди, герметики. Газонаповнений композиційний матеріал. Ущільнювачі монолітні і газонаповнені. Вакуумні трубки, монолітні, пористі і гумові пластини, труби еластичні різних щільності і діаметра, покриття для стадіонів, спортзалів, гумові килимки. Вироби медичного, санітарно-гігієнічного, технічного, спортивного, побутового призначення з латексів, гум, полімерних матеріалів: сечоприймачі, гумові трубки і силіконові форми, силіконові композиції холодного затвердіння для виробництва еластичних форм.

It is possible that higher theophylline doses could have a greater effect Buying online Adderall pills without prescription new york read more Https://pillsforsaleonline Iron is not easily eliminated from the body and accumulation.

Заказать обратный звонок

Оставьте Ваши данные и наш менеджер

свяжется с Вами