м. Київ. вул. Празька.5

ZvrGT5IHaTUwxStPZPxa9Q               

Увага! Всім, кого цікавить силоксанова гума!

ДП «НДІ« Еластик »випустив книгу « Силоксанові гуми і їх властивості ». У видавництві даної книги взяли участь відомі вчені Мельник Л.А., Піднебесний А.П. і Савельєва Н.В., які мають великий досвід роботи в галузі технології гуми. Дана книга розповідає про силоксанові гуми, в ній представлена велика кількість наукових публікацій. Автори спробували узагальнити і систематизувати науковий і експериментальний матеріал, який відіграє важливу роль на практиці у виробництві силоксанових гум. Видання розкриває вузлові проблеми в галузі переробки силоксанових гум, зокрема:
-
Основні способи одержання силоксанових каучуків різних типів;
- Поведінку каучуків і гум
за високих температур;
-
Механізми структурування каучуку аеросилом, природу активних центрів на поверхні аеросилу;
-
Вплив модифікованихаеросилів на властивості гум;
-
Аспекти радіаційної вулканізації;
-
Основи виробництва пористих вулканізатів;
-
Галузь застосування і основні процеси переробки гуми.
Книга налічує триста двадцять сторінок. У ній є таблиці,
рисунки і літературні посилання.

 WP 20180822 11 07 05 Pro

 

Яременко В.Е., Мельник Л.О., Савельєва Н.В., Піднебесний А.П., Пасько Н.І., Жуковська Н.В. ПОРИСТІ ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ.-Київ: Фітосоціоцентр, 2016-376с.

У монографії дано огляд по пористим полімерним матеріалам. Поряд з викладом відомостей про властивості і сфери застосування пористих полімерів, гум в книзі розглядається механізм формування структури, способи спінювання, склади композицій, технологія їх виготовлення. Спеціальні розділи присвячені питанням розробки пористих матеріалів на основі термопластів, спінених гум і матеріалів на основі комбінації еластомера з термопластом. Книга буде в нагоді вченим, інженерам, працівникам в галузі полімерних матеріалів. Її можна рекомендувати як посібник для аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.

WP 20180822 11 07 30 Pro

 

Яременко В.Е., Жуковська Н.В., Мельник Л.О., Ільїна К.Ю., Піднебесний А.П. ГЕРМЕТИЗУЮЧІ ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ –К.: ПАЛІВОДА А.В., 2017.-344с.

У монографії дано огляд герметизуючих полімерних матеріалів. Тут викладені відомості про властивості герметиків, паст, мастик, покриттів на різних полімерних основах, області їх застосування, наведений склад композицій, технологічні аспекти їх отримання.Спеціальні глави присвячені перспективним силіконовим герметикам, а також розробок ДП НДІ «Еластик» в цій галузі. Книга буде корисна науковим робітникам, інженерам, працюючим з полімерними матеріалами. Її також можна рекомендувати аспірантам та студентам відповідних спеціальностей.

Технол. перобки полiм. выдходiв

 В монографії наданий  огляд по технології переробки відходів  гуми та пластмас. Тут викладені відомості  про регенерацію гуми, деструктивні методи переробки полімерів, способи отримання крихти та її використання, застосування в полімерних композиціях відходів інших виробництв.

 

Контакти: (044) 292-51-23-приймальня

 

067-401-31-97   

 

 

Заказать обратный звонок

Оставьте Ваши данные и наш менеджер

свяжется с Вами