м. Київ. вул. Празька.5

ZvrGT5IHaTUwxStPZPxa9Q               

Увага! Всім, кого цікавить силоксанова гума!

Всіх, у кого викликає інтерес силоксанова гума, буде пізнавально і цікаво.
ДП «НДІ« Еластик »випустив книгу« Силоксанові гуми і їх властивості ». У видавництві даної книги взяли участь відомі вчені Мельник Л.А., Піднебесний А.П. і Савельєва Н.В., які мають великий досвід в області технології гуми. Дана книга розповідає про силоксановой гумі, в ній представлена ​​безліч наукових публікацій. Замовити книгу може кожен бажаючий, вона доставляється поштою на підприємство або на будинок приватній особі. У представленої книзі автори спробували узагальнити і систематизувати велику кількість наукового і експериментального матеріалу, який грає важливу роль на практиці у виробництві силоксанових гум. Інформація, представлена ​​в книзі, отримана за останні роки. У ній розкриваються вузлові проблеми в області переробки силоксанових гум і розглядаються вони як одна фізико хіміческаяпозіція. У книзі представлена ​​докладна інформація:
- Про закономірності отримання каучуків з різноманітними замінниками і вплив їх на властивості;
- Про поведінку каучуків і гум, якщо є висока температура;
- Показані інгредієнти і механізми, які забезпечують структурування каучуку аеросилом, а також на поверхні аеросилу природа активних центрів;
- Про вплив модифікації на властивості;
- Про аспекти радіаційної вулканізації;
- Представлені основи, які застосовуються при виробництві пористих вулканизаторов;
- Можна ознайомитися з областю застосування і основними процесами переробки гуми.
Книга налічує триста двадцять сторінок. У ній є таблиці, малюнки і літературні посилання.

 

 WP 20180822 11 07 05 Pro

 

Яременко В.Е., Мельник Л.О., Савельєва Н.В., Піднебесний А.П., Пасько Н.І., Жуковська Н.В. ПОРИСТІ ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ.-Київ: Фітосоціоцентр, 2016-376с.

У монографії дано огляд по пористим полімерним матеріалам. Поряд з викладом відомостей про властивості і сфери застосування пористих полімерів, гум в книзі розглядається механізм формування структури, способи спінювання, склади композицій, технологія їх виготовлення. Спеціальні розділи присвячені питанням розробки пористих матеріалів на основі термопластів, спінених гум і матеріалів на основі комбінації еластомера з термопластом. Книга буде в нагоді вченим, інженерам, працівникам в галузі полімерних матеріалів. Її можна рекомендувати як посібник для аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.

WP 20180822 11 07 30 Pro

 

Яременко В.Е., Жуковська Н.В., Мельник Л.О., Ільїна К.Ю., Піднебесний А.П. ГЕРМЕТИЗУЮЧІ ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ –К.: ПАЛІВОДА А.В., 2017.-344с.

У монографії дано огляд герметизуючих полімерних матеріалів. Тут викладені відомості про властивості герметиків, паст, мастик, покриттів на різних полімерних основах, області їх застосування, наведений склад композицій, технологічні аспекти їх отримання.Спеціальні глави присвячені перспективним силіконовим герметикам, а також розробок ДП НДІ «Еластик» в цій галузі. Книга буде корисна науковим робітникам, інженерам, працюючим з полімерними матеріалами. Її також можна рекомендувати аспірантам та студентам відповідних спеціальностей.

 

 

Контакти: (044) 292-51-23-приймальня

 

067-401-31-97 Жуковська Н.В. - Заст. директора з наукової роботи

 

 

Заказать обратный звонок

Оставьте Ваши данные и наш менеджер

свяжется с Вами