м. Київ. вул. Празька.5

Державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Еластик»

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Еластик» багатопрофільний науковий центр, який сьогодні працює над вирішенням найбільш вагомих і актуальних наукових, виробничих, екологічних проблем хімічної промисловості.

Інститут є головною організацією в Україні з питань:
науково-технічного забезпечення розробки і виробництва натуральних, силіконових, і інших синтетичних каучуків, регенератов, гум, газонаповнених матеріалів, клеїв, мастик, герметиків, прогумованих тканин, конвеєрних стрічок, взуття, ізотермічної одягу і водолазного спорядження, покриттів для залізничних і трамвайних переїздів, спортивних споруд, підлог і дахів будівель, фірмових і неформових виробів медичного, санітарно-гігієнічного, технічного, спортивного та господарсько-побутового призначення та інших характеристик з гум, латексів, прогумованих тканин, газонаповнених і азбестотехнічних матеріалів;
інвентаризації викидів забруднюючих речовин, санітарно-хімічних, токсикологічних, фізико-механічних випробувань, робіт зі стандартизації і сертифікації зазначеної продукції;

Основні види діяльності:
Розробка медичних і азбестоцементних гумотехнічних виробів;
Розробка кремнійорганічних полімерів, в тому числі силоксанових каучуків, гум і виробів з них;
Розробка газонаповнених матеріалів, теплозахисного одягу і рятувальних засобів для роботи над і під водою. Гідрокостюми, костюми рибалки і мисливця.
Так само розвиваються напрямками діяльності інституту є:
Гумові суміші маслобензостійкі, вакуумні, електропровідні, харчові та медичного призначення.
Силоксанові гуми і вироби з них формові і неформові.
Клеї, компаунди, герметики.
Газонаповнений композиційний матеріал.
Ущільнювачі монолітні і газонаповнені.
Вакуумні трубки, монолітні, пористі і гумові пластини, труби еластичні різних щільності і діаметра, покриття для стадіонів, спортзалів, гумові килимки.
Вироби медичного, санітарно-гігієнічного, технічного, спортивного, побутового призначення з латексів, гум, полімерних матеріалів: мочеприемники, гумові трубки і силіконові форми, силіконові композиції холодного затвердіння для виробництва еластичних форм.

Баланс за 2020 рік

Звіт про фінансові результати за 2020 рік

Звіт про рух грошових коштів за 2020 рік

Звіт про власний капітал за 2020 рік

Примітки до річної фінансової звітності за 2020 рік

Аудиторський звіт за 2020 рік

 

 

 

 

 

 

 

read Sell Xyrem (Sodium Oxybate) buying without a prescription In addition to analgesia, the widely diverse effects of morphine Rifampin should be used cautiously in patients taking Lariam.

Заказать обратный звонок

Оставьте Ваши данные и наш менеджер

свяжется с Вами